Diğer Paketler

Anaokulu Web Sitesi

Anaokulu web sitesi mükemmel özellikleri ile "Profesyonel Anaokulu Web Yazılımı" hizmetinizde! Zengin modül yapısı ve görsel şıklığı ile anaokulunuzu internete taşıyın.

Dernek Web Sitesi

Dernek web sitesi mükemmel özellikleri ile "Dernek ve Köy Web Sitesi" hizmetinizde! Zengin modül yapısı ve görsel şıklığı ile dernek veya köyünüzü internete taşıyın.

İnşaat Web Sitesi

Hazır İnşaat Web Sitesi, inşaat firmaları için hazırlanmış olan hazır web sitesi çözümüdür. Zengin modül yapısı ve görsel şıklığı ile kurumsal kimliğinizi internete yansıtın.

Kuaför Web Sitesi

Hazır Kuaför Web Sitesi, tüm bay ve bayan kuaförlerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir hazır web sitesi çözümüdür. Zengin modül yapısı ve görsel şıklığı ile kurumsal kimliğinizi internete yansıtın.

OnemVideo Entegre

OnemVideo Entegrasyon Video Sitesi Paketi

OnemVideo Sunucu

OnemVideo Sunucu Video Sitesi Paketi

Otel Web Sitesi

Otel web sitesi mükemmel özellikleri ile "Otel, Pansiyon ve Apart Web Sitesi" hizmetinizde! Zengin modül yapısı ve görsel şıklığı ile otel veya pansiyonunuzu internete taşıyın.

Rent a Car Web Sitesi

Rent a car web sitesi mükemmel özellikleri ile "Profesyonel Rent a Car Web Sitesi" hizmetinizde! Zengin modül yapısı ve görsel şıklığı ile kurumsal kimliğinizi internete yansıtın.

Restaurant Web Sitesi

Hazır Restaurant Web Sitesi, Lokanta, Restaurantlar ve Yemek (Catering) firmaları için hazırlanmış olan web sitesi çözümüdür.

Android Haber Uygulaması

Onem haber yazılımı Android uygulaması

Android+iOS Haber Uygulaması

Onem haber yazılımı iOS (iPhone) + Android uygulaması ikisi bir arada.

iOS Haber Uygulaması

Onem haber yazılımı iOS (iPhone) uygulaması